Folytatódott a területi bajnokság - Az Aqua SE fiú és lány együttese egymás ellen játszott

Bár az országos bajnokságban most pihenő van, azért a területi tornák gőzerővel futnak. Szombaton az U13 mezőnye ugrott vízbe Nyíregyházán, ahol az AQUA két csapata ismét egymás ellen játszott. Legutóbb Miskolcon a Hatvani Péter vezette fiúcsapat simán verte Kántor Gábor leányait, azonban most a lányoknak sikerült visszavágni, és váratlan győzelmet aratni, a felsőházba tartó fiúk ellen. Kiváló védekezéssel és jó taktikával lepte meg ellenfelét az AQUA leány, félidőben 7-1-re is vezetve. Aztán játéklehetőséget kaptak a fiatalabb lányok is így a fiúcsapatnak sikerült 1 gólra zárkózni, de az állást megfordítani már nem. A hazai lányok második mérkőzésüket  az éllovas Pannergy-Miskolc ellen játszották, ahol szintén remek játékot mutattak és végig szoros eredményt tartottak.

A miskolci gárda a meccs második felét végig uralta, így 3 góllal megnyerte a találkozót. A fiúk a Zempléni Vk ellen egy könnyű győzelemmel biztosították helyüket a rájátszás felsőházában, ahol az Eger, a Debrecen és a Miskolc lesz majd ellenfelük.