Faápolási munkálatokat fognak végezni a NYÍRVV Nonprofit Kft. szakemberei

Faápolási munkálatokat fognak végezni a NYÍRVV Nonprofit Kft. szakemberei
Fotó:illusztráció

A NYÍRVV Nonprofit Kft.közérdekű tájékoztatása:

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy 2021. május 10-én (hétfőn) a Bethlen Gábor u. – Búza u. kereszteződésénél található zöldfelületen a NYÍRVV Nonprofit Kft. szakemberei egy veszélyes fa kivágását, továbbá gallyazási munkálatokat végeznek.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a munkavégzés ideje alatt a fenti szakaszon forgalomkorlátozásra és lassabb haladásra lehet számítani!

Továbbá tájékoztatjuk a Tisztelt Városlakókat, hogy 2021. május 11-én (kedden) szintén forgalomkorlátozásra kell számítani a Dózsa György utca elején, mert Társaságunk munkatársai a Nyár utca és a Vay Ádám krt. közötti szakasz fáinak gallyazását végzik. 

A munkavégzés időpontját az időjárási körülmények befolyásolhatják.

Megértésüket köszönjük!

NYÍRVV Nonprofit Kft.