Első helyen a vízilabdások - Az Aqua SE gyermek II-es csapata aranyérmes lett

Első helyen a vízilabdások - Az Aqua SE gyermek II-es csapata  aranyérmes lett

Első helyen végzett az Aqua SE az Észak-keleti Bajnokság gyermek II (2007) korosztályában is. A nyíregyházi vízilabda együttes mint alapszakasz győztes várta a bajnoki döntőt, melyet - a bajnokság furcsa kiírásának köszönhetően - a második helyezett KÓPÉ- B. Sport otthonában kellett lejátszani. A z AQUA így is meggyőző fölénnyel nyerte a bajnoki döntő mindkét mérkőzését, előbb 16-5-re majd 20-7-re verte a KÓPÉt.

Hatvani Péter csapata egyenletes formát mutatott az egész szezon során, az Országos Bajnokságban kevesebb lehetőséget kapó játékosoknak is kiváló lehetőség volt a bizonyításra és fejlődésre.  Külön öröm, hogy a csapat pontvesztés nélkül, veretlenül nyerte a sorozatot.