Elő a futócipőkkel, vasárnap II. Nyíregyházi Futófesztivál – Részletek a Sziesztában!
Fotó: Trifonov Éva

Idén augusztus 28-án, vasárnap rendezik a II. Nyíregyházi Futófesztivált.

A versenyen több táv is teljesíthető, lesz félmaraton, 10 és 5 kilométeres, valamint gyermektáv is. Jótékonysági körrel is készültek a szervezők, melynek nevezési díjával a Piros Orr Bohócdoktorok munkáját támogatják majd a Jósa András Oktatókórházban fekvő gyermek betegekért. Ezen kívül színpadi program is színesíti a rendezvényt, a megnyitó után közös bemelegítésen vehetnek részt a mozogni vágyók a legkisebbek örömére pedig az Alma zenekar ad koncertet vasárnap délelőtt a Kossuth téren.

A futófesztivál részleteiről Gyurcsán Gábor szervezővel beszélgettünk a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában:

 

Kapcsolódó tartalmak:

Ismét lesz futófesztivál Nyíregyházán, a részletekről dr. Bana Richárddal beszélgettünk

II. Nyíregyházi Futófesztivál – A futóútvonal mentén forgalomkorlátozásra lehet számítani, mutatjuk hol!

II. Nyíregyházi Futófesztivál – Íme, a részletek!

Vasárnap II. Nyíregyházi Futófesztivál – Félmaraton, jótékonysági és gyermektáv is várja a futni vágyókat