Elkezdte munkáját Nyíregyháza belvárosában a NYÍRVV legújabb, teljesen elektromos meghajtású seprőgépe

A NYÍRVV Nonprofit Kft. a lehetőségekhez mérten igyekszik fejleszteni gépparkját, a meglévő gépállománya folyamatos és magas szintű karbantartásának biztosítása mellett. Ennek a jelenlegi fejlesztésnek köszönhetően kezdte meg munkáját a napokban az új városi por-és szennyeződés szívó takarítógép városunk közterületein.

A tisztítógép rendkívül hatékony, környezetbarát, nagyon csendes. Egy központi kefe segítségével gyűjti össze a szennyeződést, alkalmas közterületek tisztítására, beleértve a járdákat is. Lehetővé teszi a nagyméretű hulladék összegyűjtését is egy flexibilis tömlőn keresztül. Ez a városi utcaseprő alkalmazható egyszerre kézi tolású gépként és ráülős seprőgépként is a kezelőszállító kocsi hozzáadásával, a különböző munkakörülmények szerint.

– Munkatársaink nap, mint nap azért dolgoznak, hogy Nyíregyházát még szebbé, tisztábbá és biztonságosabbá varázsolják – tájékoztatta szerkesztőségünket a NYÍRVV Nonprofit Kft.