Egy pont idegenből
Fotó:nso.hu

A Credobus Mosonmagyaróvár vendége volt a Nyíregyháza Spartacus. A mieinknél a védelembe visszatérhetett Baki Ákos, és letelt Deutsch Bence eltiltása is.

Credobus Mosonmagyaróvár - Nyíregyháza Spartacus 2-2 (1-1)

Mosonmagyaróvár 500 néző

Jv: Gaál Ákos(Huszár Balázs, Vad Anita)

MTE: Heinrich - Simita, Gáncs, Debreceni, Deák, Horváth K.,Végh B., Jasarevic (Illés 75.), Sajbán (Tóth 88.), Nagy Z. (Nagy K. 88.), Szalka (Boros 88.)

vezetőedző: Horváth Csaba

Nyíregyháza: Fejér - Szokol, Gengeliczki, Baki, Jánvári, Sigér, Márkus (Csősz 69.), Pekár (Szerető 80.), Pataki, Gresó (Pantovic 65.), Novák

vezetőedző: Huszák Géza

1. perc A Nyíregyháza kezdte a találkozót.

5. perc Mezőnyjáték, enyhe nyíregyházi fölényel. Paku Roland is a helyszínen, a lelátóról szurkol a társaknak.

8. perc Hazai szabadrúgás 22 méterről, Fejér tolta szögletre Szalka labdáját. A sarokrúgás nem volt veszélyes, próbált kontrázni a Szpari, de mentettek a védők.

10. perc Ígéretes nyíregyházi támadás, de lest jelzett az asszisztens.

13.perc Jasarevic buktatta a 16-os sarkánál Patakit, sárga lapot kapott érte. A szabadrúgás nem volt veszélyes.

18. perc Váratlanul vezetést szerzett a hazai csapat, egy beadás után Nagy Z. fejelt a kapuba, 1-0.

20. perc GÓÓÓÓL! Azonnal egyenlített a Szpari! Pataki Bence cselezett ki több embert is, lövését bravúrral hárította a hazai kapus, a kipattanóra Pekár László érkezett és a kapuba lőtt, 1-1.

22. perc Baki kapott sárga lapot.

28. perc Márkus kapott sárga lapot. Szalka 18 méteres szabadrúgása után jócskán mellé szállt a labda.

38. perc Nyíregyházi szabadrúgás után szögletre pattant a labda. A sarokrúgás után kipattant a labda, majd az újabb beadásnál lest jelzett az asszisztens.

44. perc Hazai próbálkozást ártalmatlanított Fejér.

Vége az első félidőnek, gyors gólváltás után 1-1 az állás.

49. perc Gáncs kapott sárga lapot. Az első félidőben is sok volt a szabálytalanság.

60. perc Novák indulhatott volna egy jó labdára, de kiléptek a védők, így lesen volt.

65. perc Pantovic váltotta Gresót.

66. perc GÓÓÓL! Vezet a Szpari! Pekár László kapott jó labdát, egy szép csellel becsapta védőjét, majd beadása után Novák Csanád középen megszerezte a második nyíregyházi gólt, 1-2.

69. perc Csősz érkezett Márkus helyére.

73. perc Egyenlített a Mosonmagyaróvár, egy beadás után lecsorgott a labda, és Sajbán lőtt a kapuba közelről, 2-2.

76. perc Nagy helyzet, Novák lépett ki, az ötös sarától beadta Pekárnak a labdát, melyet végül a kapus tolt szögletre. A beadás után Novák a kapufát találta el.

80. perc Szerető érkezett Pekár helyére.

85. perc Szpari szögletek egymás után, de rendre tisztáztak a védők.

87. perc Horváth kapott sárga lapot.

90. perc Két nyíregyházi lövés, de egyik sem volt pontos, Jánvári próbálkozása centikkel ment mellé.

90. perc Két perc a hosszabbítás.

Vége a mérkőzésnek, hátrányból fordított a csapat, de végül döntetlen lett a végeredmény.