Döntetlen az Újpest ellen

Idegenbeli vereség után, hosszú szünet előtt az Újpestet fogadta hétfő este az Á Stúdió Futsal Nyíregyháza a futsal NB-I-ben. A fővárosiakat az alapszakaszban legyőzték a mieink egyszer, és erre készültek az alsóházi rájátszás ötödik fordulójában is, hiszen rendkívül sűrűvé vált a tabella. Maneca megszerezte a vezetést, de Klacsák másodperceken belül egyenlített. Lakatos László újra a Stúdiót juttatta előnyhöz, de Klacsák ismét azonnal válaszolt. A második félidőben már a lilűák vezettek Östör révén, de Varga Dániel egyenlített. Bár sok helyzet volt a végén, több gól nem esett, így 3-3 lett a végeredmény.

FUTSAL NB I, ALSÓHÁZ, 5. FORDULÓ
A’Stúdió Futsal Nyíregyháza–Újpest FC-220Volt 3–3 (2–2)
Continental Aréna, v.: Futó, Apkó.
Nyíregyháza: Szabolcsi – Varga, Kovács R., Caique, Maneca. Csere: Petró, Ladányi, Krajnyák, Kovács G., Urr, Kovács E., Lakatos, Gyügyei, Bagdi. Vezetőedző: Lovas Norbert.
Újpest: Kinics – Klacsák, Szeghy, Lipl, Harnisch. Csere: Fasang, Szabó, Szieber, Horváth, Östör, Tyukász. Vezetőedző: Németh Péter.
Gól: Maneca (9.), Lakatos L. (13.), Varga (33.), illetve Klacsák (9., 13.), Östör (27.).