Debreceni kiránduláson vettek részt a Nyíregyházi Szociális Gondozási Központ klubtagjai

Debreceni kiránduláson vettek részt a Nyíregyházi Szociális Gondozási Központ klubtagjai

Október 9-én a Nyíregyházi Szociális Gondozási Központ klubtagjai az Idősekért és Fogyatékosokért Jószolgálat Alapítvány közreműködésével debreceni kiránduláson vettek részt. 

A kirándulás résztvevői megtekintették a Debrecenben a Református Nagytemplomot, a bibliatörténeti kiállítást  és a Déri Múzeum kiállításait is.  A látogatást követően közösen fogyasztották el ebédjüket egy debreceni étteremben. A program résztvevői sok információval gazdagodtak  a Nagytemplom történetéről és a Déri Múzeum sokrétű kiállítási anyaga is felejthetetlen élményt nyújtott valamennyiüknek. A program megvalósulását Nyíregyháza Önkormányzatának Civil Alapja segítette.