Csütörtökön Bajnokok Ligája meccs - Megérkezett a Fatum Nyíregyháza ellenfele

Néhányan talán meglepődhettek, amikor a Nyíregyháza Spartacus autóbuszából röplabdás lányok szálltak ki. Kedden megérkezett Nyíregyházára a csütörtöki BL ellenfél Grupa Azoty Chemik Police, akiket a Fatum sportpartnere, a Szpari szállított a fővárosi repülőtérről a megyeszékhelyre. A lengyel bajnok együttes a csoport egyik legerősebb gárdája, eddigi négy meccsükből hármat nyertek meg, csak a Conegliano tudta őket legyőzni. Ősszel 3-0-ra nyertek a mieink ellen hazai környezetben, erős kerettel rendelkeznek. A csapatból Agnieszka Kakolewska és Jovana Brakocevic Canzian a legponterősebb játékos, 45 illetve 44 pontot szereztek eddig a BL-ben. A Fatumból Nikola Radosová 32 pontnál jár, igaz, a Nyíregyháza egy meccsel kevesebbet játszott az elmaradt olaszországi találkozó miatt. A mieinknél mindenki egészséges, és bár a lengyelek az esélyesebbek, szeretne szoros szetteket játszani a csapat. 

A csütörtöki meccs 18 órakor kezdődik a Continental Arénában, kapunyitás 17 órakor. A pénztárak 15 órakor nyitnak, jegyek elővételben online is vásárolhatók. A találkozón francia és török játékvezető lesz majd.