Csillagfutás - Újabb milliós adomány
Fotó: Trifonov Éva

Negyedik alkalommal rendezték meg Nyíregyházán a Csillagfutást. Az Omnis Forte Egyesület által szervezett esemény különlegessége, hogy este futhatnak a résztvevők a Bujtosi Városligetben, a nevezésből befolyó teljes összeget pedig felajánlották a Jósa András Oktatókórház Onkológiai Osztályának.

A korábbi években 3,7 millió forint gyűlt össze, és idén is sokan döntöttek úgy, segítenek. Három táv - 1.5, 4.5 és 9 km várt a résztvevőkre. Nem versenyről volt szó, mivel mindenki érmet és ajándékcsomagot kapott a beérkezéskor. Lehetett futni, sétálni, és olyan is volt, aki a kutyáját is magával hozta. Az est során számos kiegészítő program is szórakoztatta a résztvevőket. A Csillagfutás szervezői ezúttal 1 millió forintot adhattak át a végén a kórháznak.

Kapcsolódó galéria

Csillagfutás 2022