Családi napot szerveztek Oroson

Idén második alkalommal szervezte meg Oroson, az Élet utcai játszótéren az Orosért Közéleti Egyesület a családi napot október 8-án.

– Hatalmas érdeklődés mellett már reggel sokan érkeztek gyerekek, szülők, nagyszülők közösen. Ugrálóvár, Pancsi bohóc, kreatív asztal, rendőrségi, mentőautó és tűzoltó bemutató is volt a nap során. Toborzósátor és ügyességi akadálypálya is várta az érdeklődőket. A nap folyamán a katonai bemutató is szenzáció volt! Palacsintát, ízes párnácskát kínáltunk az érkezőknek. Ebédre gulyáslevest, öhönt, vadpörköltet és töltött káposztát kínáltunk. Rendezvényünket dr. Szabó Tünde országgyűlési képviselő, kormánybiztos asszony is megtisztelte jelenlétével. Ez a rendezvényünk támogatók nélkül nem jöhetett volna létre, amit ezennel hálásan köszönünk. Reméljük, hagyományt teremtünk Oroson ezzel a programunkkal is – tájékoztatta szerkesztőségünket Szécsiné Vera, az egyesület elnöke.

Kapcsolódó galéria

Családi napot szerveztek Oroson