Csak kapufáig jutott a Szpari - Vereség Győrben

Idegenben kezdte az idényt a Szpari. Győrben kezdte a szezont a Nyíregyháza Spartacus. Több játékos most mutatkozott be tétmeccsen a mieinknél.

ETO FC Győr - Nyíregyháza Spartacus 1-0 (1-0)
Jv: Kovács Imre (Rózsa Dávid, Ring Kevin)

ETO: Kovácsik - Csonka, Csinger, Óvári( Bencze 73.), Vincze, Tuboly(Bacsa 82.), Toma,Kiss Balázs., Vitális (Kiss Bence 68.), Priskin (Borsos 73.), Kovács K.
vezetőedző: Tímár Krisztián

Nyíregyháza: Fejér - Farkas (Artner 86.), Szokol, Baki, Gengeliczki, Deutsch (Jánvári 86.) - Vass (Sigér 73.), Márkus - Kovács Á.(Gresó 80.), Novák, Szerető (Adamcsek 73.)
vezetőedző: Feczkó Tamás

Gyásszünettel kezdődött a találkozó.
1. perc A hazaiak végezték el a kezdőrúgást.
4. perc Kovács Ádám indult el a jobb oldalon, de a 16-oson belül az előnyösebb helyzetben lévő győri védő szerelt.
7. perc Priskin lőtt 18 méterről mellé.
11. perc Kovács beadása után Óvári fejelt középről 7 méterről, Fejér megfogta a labdát.
12. perc Két szögletet rúghat egymás után a Szpari. Tisztáztak a hazaiak.
15. perc Vitális kapott jó labdát a 16-os sarkánál, de a cselnél Szokol mentett.
20. perc GÓL! Vitális végzett el szabadrúgást a 16-os bal sarkától. A belőtt labda után Farkas mentett szögletre. A  szögletet követően Priskin passzolt Vitálishoz, aki 14 méterről kilőtta a jobb alsó sarkot, 1-0.
22. perc Azonnal egyenlíthetett volna a Szpari, Kovács Á. fejelt középen, de Kovácsik hatalmas bravúrral védett.
35. perc Szerető végezhette el a Szpari harmadik szögletét. A kifejelt labda után Óvári kapott jó labdát a jobb oldalon, egy csel után lőtt, de Fejér hárított.
37. perc Vitális lőtt 25 méterről, a bal sarok felé tartó labdát vetődve fogta meg Fejér.
38. perc KAPUFA! Novák játszotta meg középen Kovács Ádámot, aki 7 méterről a jobb oldali kapufát találta el. A kipattanó után tisztáztak a győriek.
40. perc Novák lövését fogta Kovácsik.
41. perc Vitális szabadrúgása ment mellé, majd labdaszerzés után Tuboly lövése pattant szögletre.
45. perc Vass Patrik kapott sárga lapot.
Vége az első félidőnek, a hazai csapat vezet.
Nem volt csere a szünetben.
47. perc Egy labdaszerzés után Priskin lőtt mellé 18 méterről.
53. perc Kovács Á. fejelt fölé Farkas beadása után.
54. perc Baki kapott sárga lapot.
60. perc Priskin lőhetett középről 19 méterről Vitális passza után, Fejér védett.
61. perc Nagy helyzet, egy gyorsan elvégzett bedobás után Vass ívelte középre a labdát, Novák mellé fejelt.
63, perc Farkas beadása után Szerető lépte át középen a labdát, de Novák háta mögé érkezett a játékszer, így nem sikerült lőni.
64. perc Vass Patrik lőtt 14 méterről, szögletre pattant a labda. Nyom a Nyíregyháza!
67. perc Vass lövését blokkolták.
68. perc Vincze távoli lövését fogta biztosan Fejér.
76. perc Csinger kapott sárga lapot.
83. perc Kiss Bence lövése pattant szögletre. A sarokrúgás után Csinger fejelt fölé.
86. perc Adamcseket rántották le a 16-oson belül hátulról, a játékvezető nem ítélt büntetőt.
87. perc Kovács Krisztián kapott sárga lapot.
88. perc Toma is besárgult.
90. perc Sigér mentett nagyot egy hazai kontra végén.
90. perc  Artner kapott sárga lapot.
94. perc Nyíregyházi szabadrúgás jobbról, Adamcsek próbált kapura lőni, de tisztáztak a győriek.