Az ötödik meccs után is veretlen a Nyíregyháza Spartacus!
Fotó: Trifonov Éva

A Budaörsöt fogadta Balmazújvárosban a Szpari. Novák Csanád még nem jött teljesen rendbe, de a kispadon már helyet foglalhatott.

Nyíregyháza Spartacus - Budaörs 3-1 (2-0)

Balmazújváros 700 néző

Jv: Németh Ádám (Varga Gábor, Kovács Gábor)

Nyíregyháza: Fejér - Szokol, Papucsek (Novák 72.), Jánvári, Nemes, Márkus (Sigér Á. 81.), Paku, Csörgő (Szabó B. 72.), Vass P., Gresó (Hamed 63.), Zamostny (Pócsik 63.)

vezetőedző: Szergej Pacaj

Budaörs: Tóth G. - Tóth K., Kapronczai, Kékesi, Zsidai (Gyurácz a szünetben), Molnár, Vankó (Halácsi 84.), Petneházi, Balázs (Jász 84.) , Sajbán M., Winkler (Gula 63.)

vezetőedző: Márkus Tibor

1. perc A Budaörs kezdte a mérkőzést

4. perc Zamostny lőtt alig mellé.

11. perc GÓÓÓÓL! Márkus Attila 26 méterről kilőtte a felső sarkot, 1-0!!!

14. perc Zamostny beadása után Paku lövése pattant szögletre.

18. perc Kékesi kapott sárga lapot.

20. perc Egy szöglet után Csörgő fejelt mellé.

24. perc Csörgő Raul fantasztikus csellel csapta be védőjét, majd 16 méterről középről fölé lőtt.

25. perc Petneházi lőtt 22 méterről fölé.

27. perc Csörgő beadása után Gresó lőtt egy csel után, blokkolták.

28. perc Vankó lövését fogta Fejér.

28. perc Vankó újra, Fejér bravúrral tolta ki a labdát.

31. perc Vass és Zamostny remekül játszottak össze, végül utóbbi beadása után mentettek a védők. Szép akció volt.

32. perc Újabb nagy helyzet, Nemes beadása után Zamostny lövését fogta a kapus.

35. perc Kapronczai kapott sárgát.

39. perc Vass lőtt jobbról 12 méterről, nagyot védett a kapus.

43. perc Gresó 40 méterről ívelt kapura, pár centivel ment fölé a labda.

44. perc GÓÓÓÓL! Tóth G. ütött ki egy beadást, éppen Vass Patrik elé, aki a léc alá bombázott.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari.

51. perc Gresó belőtt labdája után Vass csúsztatott, Tóth szépen védett.

53. perc Szép nyíregyházi akció után szögletre mentettek a védők.

54. perc GÓÓÓÓÓL! Gresó Mátyás szöglete után Papucsek Barna lőtt a kapuba, 3-0.

56. perc Gresó közeli lövését hárította a kapus.

59. perc Fejér fogta magabiztosan Petneházi lövését.

62. perc Zamostny lövését fogta meg Tóth.

68. perc Papucsek Barna sérült meg, nem tudja folytatni.

75, perc Paku csavart fölé középről kapásból.

83. perc Szabót látta szabálytalannak a játékvezető, 11-es. A büntetőt Petneházi belőtte, 3-1.

91. perc Az utolsó pillanatban Pócsik elől kivágták a védők.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Szpari!

Szergej Pacaj: - Az első félidőben azt kaptam a fiúktól amit kértem, kombinatív és eredményes játékot, majd forduls után gyorsan eldőlt a meccs. Beárnyékolja az örömünket Papucsek Barna komolynak tűnő térdsérülése.

Márkus Tibor: - A Szolnokhoz hasonlóan most is egy hatalmas gólt kaptunk, ami alapjaiban határozta meg a mérkőzést. A folytatásban próbáltunk kitámadva egyenlíteni,  melyet kihasznált a Nyíregyháza.