Az Ajkát fogadja a Nyíregyháza Spartacus vasárnap

A vasárnapi a 11. meccs lesz a Nyíregyháza Spartacus és az Ajka között. 6 találkozót nyert a Szpari, kétszer pedig az Ajka diadalmaskodott eddig. Jelenleg a vendégek állnak jobban a tabellán, 9 pontot gyűjtöttek az eddigi öt meccsükön. Legyőzték a Budafokot, a Kozármislenyt és a Csákvárt, és az ötödikek az NB-II-ben. A csapatot az a Kis Károly irányítja, aki korábban Nyíregyházán is dolgozott. A csapataira a szervezett védekezés mindig jellemző volt. A nyári szünetben volt változás az Ajka keretében, de nem volt nagy mozgás. 

Érkezők: Fodor Péter (Mol Fehérvár II), Jagodics Bence (Siófok), Kovács Nikolasz (Paksi FC – kölcsönbe), Molnár Márkó (Budaörs), Nagy Benjámin (Illés Akadémia),  Zsolnai Richárd (DVTK)
Távozók: Heffler Tibor (?), Lehoczky Roland (MTK – kölcsönből vissza), Murka Benedek (Vasas – kölcsönből vissza, onnan Csákvár), Ronnie Roberts (ghánai, ?), Stoiacovici Dávid (Csepel UFC 2022), Vizler László (Puskás Akadémia – kölcsönből vissza)

A Szpari-Ajka meccs vasárnap 17.30-kor kezdődik Sényőn.