Arcmaszk a 65 év feletti, nyíregyházi lakosság részére az egészség megóvása érdekében

Arcmaszk a 65 év feletti, nyíregyházi lakosság részére az egészség megóvása érdekében
Arcmaszk a 65 év feletti, nyíregyházi lakosság részére az egészség megóvása érdekében

A koronavírus elleni védekezés új szakaszában 2020. május 4-tõl a boltokban és a tömegközlekedési eszközökön az egészség megóvása érdekében kötelező eltakarni az arcot. Nyíregyháza MJV Önkormányzata az idősebb korosztály egészségének védelme érdekében az elmúlt hetekben – vállalkozói felajánlás révén – arcmaszkot juttatott el önkéntesek segítségével, a megfelelő higiéniai szabályok betartásával, minden 65 év feletti nyíregyházi lakos részére.

Tájékoztatják azokat a 65 év feletti nyíregyházi lakosokat, akik valamilyen ok folytán mégsem kapták meg az arcmaszkot, hogy  2020. június 2–12.  időszak között személyesen, ügyfélfogadási időben (hétfő, szerda: 8.00–12.00 és 13.00–16.30; kedd, péntek: 8.00–12.00) a Polgármesteri Hivatal Ügyfélcentrumában, a 28-as ablaknál átvehetik azt.