Amikor az alma nem esik messze a fájától

A Kaposvár elleni találkozón a mieink legeredményesebb játékosa a 22 pontot szerző Selena Leban volt. Hogy milyen kicsi a világ jellemzi, hogy a 17 éves, nyáron igazolt játékosnak van nyíregyházi kötődése…

Az Újpest elleni hazai találkozón a nézőknek is feltűnhetett, hogy a mérkőzés után Selena a családtagjaihoz futott, akik a Continental Arénában a helyszínen szurkoltak neki. Nos édesanyja is kiváló röplabdás volt, játszott a Crvena Zvezdában, a Nova Goricában és több olasz csapatban is.  később pedig edzőként évekig Iránban dolgozott a válogatott mellett, melynek kapitánya volt. 

Majda Cicic párja viszont otthonosan mozoghatott a nyíregyházi Aréna küzdőterén, egykoron sok nagy csatát vívott a parketten. Dalibor Petrovic ugyanis kosárlabdázott, és a két méteres játékos 2006-ban Horváth Imre edzősködése idején a Marso-Carmo Suzuki  NYKK játékosa volt. Olyan csapattársai voltak mint Seth Scott, Brane Savic vagy éppen Sitku Ernő, utóbbival nagyon jó viszonyt is ápoltak. 
Egy szó mint száz, Selena Leban egy igazi sportos család tagja, és volt kitől örökölni a tehetséget…