Amerikai irányító a kosarasoknál

"Vezetőségünk az amerikai Darius Perry személyében találta meg csapatunk irányítóját a következő idényre. A 23 éves, 188 centiméter magas karmester 2017-ben kezdte meg egyetemi karrierjét az NCAA legerősebb konferenciájában, a jó nevű Louisville csapatában. Az első három évében összesen száz mérkőzésen lépett pályára a Cardinalsban, majd az ugyancsak Divízió I-es University of Central Floridánál (UCF) folytatta pályafutását, ahol 31.7 valamint 29.6 játékpercet áltagolt.
A 2020–2021-es idényben 14.7 pontot, 3.4 gólpasszt jegyzett meccsenként és 38.3 százalékkal tüzelt távolról, előbbi két kategóriában csapata legjobbja volt és beválasztották az AAC konferencia harmadik ötösébe. Végzős évében 4.4 assziszttal a konferencia negyedik legjobbja, pontszerzésben (11,8) az együttese második legeredményesebb játékosa volt. " - jelentette be a Hübner Nyíregyháza BS.