Állati hírek – Már a Hüllő ovi lakói is nyitott ajtókkal várják az állatparkba látogatókat

Állati hírek – Már a Hüllő ovi lakói is nyitott ajtókkal várják az állatparkba látogatókat
Fotó: Nyíregyházi Állatpark

„Meleg szívvel és hideg vérrel várnak rátok a Hüllő ovi lakói is. Állatparkunk minden belső tere, állatháza megnyitott, s várja vendégeit.” – osztotta meg a hírt a Nyíregyházi Állatpark hivatalos közösségi oldalán.

A Hüllő ovira keresztelt különlegesen kialakított állatbemutató a hüllők szaporodását mutatja be a tojásrakástól az ivadéknevelésig, a növendék állatok gondozásáig, egészen addig, amíg felnőtté nem válnak. A nem mindennapi gyűjteményben gekkókat, kaméleonokat, teknősöket, kígyókat és kajmánokat is láthatnak a látogatók, melyek közül most fotókat is megosztott a park bejegyzésében.