A vízilabdásoknál sincs edzés - Az Aqua SE mindenkit tarra kér, maradjon otthon!

A vízilabdásoknál sincs edzés - Az Aqua SE mindenkit tarra kér, maradjon otthon!

Semmilyen vízilabda bajnoki mérkőzést nem rendeznek Magyarországon! A nyíregyházi Aqua SE rendkívüli szakmai értekezletet tartott, és a gyermekek és a családok védelme érdekében hétfőtől, határozatlan időre, az összes helyszínen (Sóstó, Szent Miklós, Arany), az összes csoport számára szüneteltetik az edzéseket.Összeállítottak egy néhány gyakorlatból álló feladatsort, amit a gyerekek önállóan, otthon is el tudnak végezni, a megszerzett forma megtartása érdekében.
Az újrakezdés időpontja bizonytalan, kérnek mindenkit, legyen türelemmel, kérdés esetén az edzők privát csoportjait bátran lehet használni. A vízilabdások mindenkitől azt kérik, maradjanak otthon!