A közösségépítés újabb példája: az ovi könyveket ajánlott fel a sóstóhegyi sulinak!

A közösségépítés újabb példája: az ovi könyveket ajánlott fel a sóstóhegyi sulinak!
Fotó: Trifonov Éva

Különleges ajándékot kaptak ma a Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Szabó Lőrinc Tagintézményének diákjai.  Az Eszterlánc Északi Óvoda Gyöngyszem Tagintézménye 400 könyvet ajánlott fel nekik.

 

 

Ágoston Ildikó önkormányzati képviselő elmondta, az óvoda vezetője kereste meg, hogy támogatnák a sóstóhegyi iskolát könyvadománnyal és ebben kérték a közreműködését. Az ötletből aztán hamar valóság lett, hiszen ma már át is adták az adományt.

 

 

-400 könyvet ajánlottak fel az óvodába járó gyerekek szülei, valamint az ott dolgozók a Sóstóhegyi iskolának, ami a közösségépítésnek egy újabb, nagyon szép példája volt.

 

 

-A diákok végtelenül örültek az ajándékoknak, cserében pedig ezért meghívták az ovisokat az iskola közelmúltban átadott állatsimogatójába-tette hozzá.