A hétvégén Szuperdöntő - eldől, ki az idei terembajnok Nyíregyházán

A hétvégén Szuperdöntő - eldől, ki az idei terembajnok Nyíregyházán

Befejeződött a DECATHLON-KONYHAMÖBEL KFT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokság 2018 - 2019 évi alapszakasza. Negyven csapat küzdött a továbbjutó helyekért négy csoportban. A már korábbi négy döntőshöz újabb négy csatlakozott a záró fordulóban. Az igazi csattanó csak az utolsó mérkőzésen volt a ROZSRÉT SE - KELET SOLAR KFT derbin heroikus, de végig sportszerű küzdelemben 2-2 - re végeztek a csapatok és ez az eredmény a Kvaka Árpád által vezényelt rozsréti legénységet juttatta a döntőbe.

Mellettük a NYÍR- CHEM KFT a TOMKU GROUP és a továbbra is veretlen FÁRAÓ BÚTOR csapatai kerültek be a március 2-án szombaton reggel nyolckor kezdődő Szuperdöntőbe. Helyszín a Zrinyi Gimnázium Tiszavasvári úti Bencs csarnoka. Íme az időbeosztás: