A Házasság hete apropóján Iványik Edina anyakönyvvezető a Szieszta Plusz vendége
A Házasság hete apropóján Iványik Edina anyakönyvvezető a Szieszta Plusz vendége

Különleges ez a hét, hiszen idén tizenötödik alkalommal rendezik meg hazánkban a Házasság hete elnevezésű országos rendezvénysorozatot február 13-a és 20-a között.

Ennek célja, hogy felhívja a figyelmet a házasság, a család értékeire és fontosságára. Ennek apropóján hívtuk meg a Nyíregyházi Televízió Szieszta Plusz című műsorába Iványik Edina anyakönyvvezetőt, akivel többek között arról is beszélgettünk, mennyire kedvelt helyszín a párok között a nyíregyházi Gróf Károlyi Ferenc Terem, s, hogy a homoköntés és a gyertyagyújtás mellett milyen különleges elemeket választanak a házasulandók, hogy még emlékezetesebbé tegyék a nagy napot.

A részletekért nézzék vissza beszélgetésünket: