A Dorogot fogadja a Szpari a bajnokságban

A hétvégén folytatódik a bajnokság a labdarúgó másodosztályban, a Nyíregyháza Spartacus pedig a Dorogot fogadja. A vendégek számára rosszul indult a bajnokság, 7 ponttal az utolsó helyen állnak a tabellán. Fenyvesi László felajánlotta a lemondását, amit a klub vezetése elfogadott, így a vezetőedző közös megegyezéssel távozott a kispadról. Ideiglenesen Bene Ferenc - aki volt a Szpari szakmai stábjának is a tagja - irányította a csapatot, a napokban viszont eldőlt, hogy Marián Sluka lett a dorogiak vezetőedzője. A tréner korábban Szentlőrincen dolgozott, és a Nyíregyháza ellen már ő készíti fel az együttest. A Dorog ellen mindig nehéz mérkőzéseket vívott a Spartacus, és az eddigi 14 meccsből 6 alkalommal győztek a mieink, míg a piros-feketék ötször örülhettek. A legdrámaibb meccs tavaly augusztusban volt, amikor 90. percben 2-1-re még a Dorog vezetett, de jött Gresó Mátyás, és két találattal megfordította a mérkőzést. A hétvégi Szpari - Dorog találkozó szombaton, 13 órakor kezdődik Sényőn.