A jövő héten rajt - kupameccset is játszanak a röplabdások

A jövő héten kezdődik a bajnokság a női röplabda Extraligában. A Fatum Nyíregyháza az első mérkőzését idegenben, a MÁV Előre ellen vívja Székesfehérváron. Az első hazai találkozóra október 30-ig kell várni, ekkor az Újpest érkezik Nyíregyházára. A mérkőzést a tervek szerint az M4 Sport élőben közvetíti. A két meccs között viszont lesz egy Magyar Kupa meccse is a Fatumnak. A mieink a Jászberény – Eötvös Debrecen párharc győztesével találkoznak. Itt az első összecsapást a hajdúságiak 3-1-re megnyerték, így előnnyel várhatják az október 18-i visszavágót. Amennyiben a Jászberény jut tovább, akkor 25-én, ha az Eötvös, akkor 26-án lép pályára ellenük a Nyíregyháza idegenben. Mivel alacsonyabb osztályú csapat lesz az ellenfél, így csak egy mérkőzést rendeznek majd.