A BL győztestől érkezik tehetséges röplabdás Nyíregyházára

Újabb tehetséges fiatal játékossal kötött szerződést a Fatum Nyíregyháza. A 17 éves bosnyák származású Bojana Ambulija is a csapattal kezdi a felkészülést. Az ütő az elmúlt 10 hónapban a török sztárcsapat, többszörös klubvilágbajnok és BL győztes VakifBank Isztambul röplabdása volt. Egy tehetségkutatón 300 röplabdás közül választották ki, és az elmúlt szezonban az első keret és a második csapat tagjaival készült. A török gárda szerette volna, ha az állampolgárságot is megkapja, hogy ne számítson légiósnak, de adminisztratív okok miatt végül ez meghiúsult. Bojana viszont játszani és bizonyítani szeretne, ezért olyan bajnokságban akar pályára lépni, ahol bíznak a fiatalokban, és fejlődhet. A Fatum Nyíregyháza felvette vele a kapcsolatot, a vezetés pedig mindenben megállapodott a röplabdással, így Bojana Ambulija is a csapat játékosa lett.