A 2019-es VIDOR Fesztivált teljes, hátralévő programjai egy helyen

A 2019-es VIDOR Fesztivált teljes, hátralévő programjai egy helyen
A 2019-es VIDOR Fesztivált teljes, hátralévő programjai egy helyen

Augusztus 25.

Nagyszínpad                19.00     A király beszéde

Krúdy Kamara               18.00     Paravarieté

Krúdy Kamara               22.00     Paravarieté

MÛvész Stúdió               17.00     Mûvészasztal

                           Cserna-Szabó Andrással

Kossuth tér      15.00     Nyír1Flow

Kossuth tér      16.30     VIDOR Terasz

Kossuth tér      21.45     Tûzzsonglõrök

Pál Gyula Terem             9.00       Nyíregyháza Megyei Jogú Város                                   2018. évi Képzõmûvészeti Ösz-                                      töndíjasainak Beszámoló Kiállítása

Vikár Sándor Zenei

Alapfokú Mûvészeti

Iskola               16.00     Zárt tárgyalás

Jósa András Múzeum    9.00       Kiállítás

Krúdy Gyula Art Mozi  17.30     Szabadúszók

Belváros           15.00     VIDOR Falu

Belváros           15.30     Utcazene a VIDOR-on

Belváros           16.00     VIDOR az egész (bel)város

Belváros           22.00     VIDOR Kert – Dj Németi

Kossuth tér,

nagyszínpad   19.00     Kelemen Kabátban

Kossuth tér,

nagyszínpad   20.30     Halott Pénz

Móricz Zsigmond

könyvtár           9.00       Kiállítás – Marokkó-ó

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      10.30     Ricsi bohóc és a BumBum

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      11.30     Zema ékszerbemutató     

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      17.30     Rusin Csendes (SK)

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      22.00     Filmvetítés – Kölcsönlakás

 

Augusztus 26.

Nagyszínpad   19.00     Patika

Krúdy Kamara               18.00     Burundanga, avagy a maszk, a                                     baszk meg a cucc

Krúdy Kamara               22.15     Burundanga, avagy a maszk, a                                     baszk meg a cucc

Kossuth tér      16.30     VIDOR Terasz

VMKK              18.00     Mit röhög kend, koma?

VMKK              18.00     Életed filmje

VMKK              20.15     Életed filmje

Nyíregyházi Zsidó

Hitközség zsinagógája  18.00     Kántorok gálaestje

Vikár Sándor Zenei

Alapfokú Mûvészeti

Iskola               16.00     Gardénia

Jósa András Múzeum    9.00       Kiállítás

Büntetés-végrehajtási

Intézet              10.00     Színházi Esztrád 2.0

Büntetés-végrehajtási

Intézet              16.00     Színházi Esztrád 2.0

Krúdy Gyula Art Mozi  17.30     Szabadúszók

Belváros           15.00     VIDOR Falu

Belváros           15.00     Nyír1Flow

Belváros           15.30     Utcazene a VIDOR-on

Belváros           16.00     VIDOR az egész (bel)város

Belváros           22.00     VIDOR Kert – Dj PéGé

Kossuth tér,

nagyszínpad   19.00     Futballáb

Hõsök tere       16.00     Szorgos lány, lusta lány

Bencs Villa       17.00     L’alcool Pour L’art

                           avagy a teremtõ mámor

Móricz Zsigmond

könyvtár          9.00        Kiállítás – Marokkó-ó

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      17.30     AZEGRIVÁR

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      22.00     Filmvetítés – BÚÉK

 

Augusztus 27.

Nagyszínpad   19.00     Patika

Krúdy Kamara               18.00     Primadonna gatyában

Krúdy Kamara               22.15     Primadonna gatyában

Kossuth tér      16.30     VIDOR Terasz

VIDOR kert     22.00     VIDOR Kert – Heartical Youth

Vikár Sándor Zenei

Alapfokú Mûvészeti

Iskola               16.00     Ördögcsapda

Jósa András Múzeum    9.00       Kiállítás

Nyíregyházi Evangélikus

Egyházközség 16.30     Furulya és Orgona a VIDOR                                           Fesztiválon

Nyíregyházi Evangélikus

Egyházközség 16.30     John Wick: 3. felvonás

                           – Parabellum

Belváros           15.00     VIDOR Falu

Belváros           15.00     Nyír1Flow

Belváros           15.30     Utcazene a VIDOR-on

Kossuth tér,

nagyszínpad   19.00     Dánielfy Gergõ és az Utazó

Kossuth tér,

nagyszínpad   20.30     Magashegyi Underground

Hõsök tere       16.00     Zöld Péter

Bencs Villa       19.30     Hajdu you do?

Móricz Zsigmond

könyvtár           9.00       Kiállítás – Marokkó-ó

Rózsakert Szabadtéri

Színpad            20.30     Mennyei hang!

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      17.30     Dalinda

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      22.00     Filmvetítés – Egy nap

 

Augusztus 28.

Nagyszínpad   19.00     Életrevalók

Krúdy Kamara               18.00     Jaj, Istenem!

Krúdy Kamara               22.15     Jaj, Istenem!

Kossuth tér      16.30     VIDOR Terasz

VMKK              18.00     A leküldött ember

Vikár Sándor Zenei

Alapfokú Mûvészeti

Iskola               16.00     Rejtély Európában

Jósa András Múzeum    9.00       Kiállítás

Krúdy Gyula Art Mozi  17.30     John Wick: 3. felvonás

Belváros           15.00     VIDOR Falu

Belváros           15.00     Nyír1Flow

Belváros           15.30     Utcazene a VIDOR-on

Belváros           16.00     VIDOR Kert – ÁTS

Belváros           16.00     VIDOR az egész (bel)város

Kossuth tér,

nagyszínpad   19.00     Nicsak, ki lakik itt?

Hõsök tere       16.00     A 3 kismalac

Bencs Villa       17.00     VIDOR Noir

Móricz Zsigmond

könyvtár           9.00       Kiállítás – Marokkó-ó

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      17.30     Babra

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      22.00     Filmvetítés – Most van most

 

Augusztus 29.

Nagyszínpad   19.00     Életrevalók

Krúdy Kamara               18.00     Lila ákác

Krúdy Kamara               22.00     Lila ákác

Kossuth tér      16.30     VIDOR Terasz

VIDOR kert     22.00     VIDOR Kert

                           – Simon Roland „Kovácsmester”

VMKK              19.00     Tabuk nélkül

Vikár Sándor Zenei

Alapfokú Mûvészeti

Iskola               16.00     A gyermeteg óriás

Jósa András Múzeum    9.00       Kiállítás

Mustárház       10.00     Dalszövõ zenekar

Krúdy Gyula Art Mozi  19.00     BÚÉK

Belváros           15.00     VIDOR Falu

Belváros           15.00     Nyír1Flow

Belváros           15.30     Utcazene a VIDOR-on

Belváros           16.00     VIDOR az egész (bel)város

Kossuth tér,

nagyszínpad   19.00     Hangácsi Márton

Kossuth tér,

nagyszínpad   20.30     Bagossy Brothers Company

Hõsök tere       16.00     Autósmese

Bencs Villa       17.00     Elmondom hát mindenkinek

Móricz Zsigmond

könyvtár           9.00       Kiállítás – Marokkó-ó

Rózsakert Szabadtéri

Színpad            20.30     Szabolcs megye lordjai

                           és a miladyk       

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      17.30     HUDAKI (UKR)

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      22.00     Dániel Balázs Trió

 

Augusztus 30.

Nagyszínpad   19.00     Házasság Palermóban

Krúdy Kamara               18.00     Varsói Melódia

Krúdy Kamara               22.00     Varsói Melódia

Kossuth tér      16.30     VIDOR Terasz

Kossuth tér      23.00     Tûzzsonglõrök

Vikár Sándor Zenei

Alapfokú Mûvészeti

Iskola               16.00     Múlt, jelen(etek), jövõ

Jósa András Múzeum    9.00       Kiállítás

Krúdy Gyula Art Mozi  17.30     Kölcsönlakás

Belváros           15.00     Nyír1Flow

Belváros           15.30     VIDOR Falu

Belváros           15.30     Utcazene a VIDOR-on

Belváros           16.00     VIDOR Kert – Dj Váczy

Belváros           16.00     VIDOR az egész (bel)város

Kossuth tér,

nagyszínpad   19.00     Mystery Gang

Kossuth tér,

nagyszínpad   20.30     La Cumbia Chicharra

Hõsök tere       16.00     Pósa Bácsi meséi

Móricz Zsigmond

könyvtár           9.00       Kiállítás – Marokkó-ó

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      19.30     SHAUN FERGUSON (CA)

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      22.00     Jennys Band

 

Augusztus 31.

Nagyszínpad   19.00     Férjek és feleségek

Krúdy Kamara               17.00     RögVest

Krúdy Kamara               22.00     RögVest

MÛvész Stúdió               17.30     Az V. Nyírségi Limerick

                           Bajnokság döntõje

Kossuth tér      16.30     VIDOR Terasz

Kossuth tér      18.30     Vásári komédiák

Kossuth tér      21.45     Tûzzsonglõrök

Belváros           22.00     VIDOR Kert – Dj Hajnal Guszti

Jósa András Múzeum    9.00       Kiállítás

Krúdy Gyula Art Mozi  17.30     Kölcsönlakás

Belváros           10.00     Frutti és Vegi az egészséges

                           étkezésért!

Belváros           15.00     Nyír1Flow

Belváros           15.00     VIDOR Falu

Belváros           15.30     Utcazene a VIDOR-on

Belváros           16.00     VIDOR az egész (bel)város

Kossuth tér,

nagyszínpad   19.00     The Biebers

Kossuth tér,

nagyszínpad   20.30     WESLI (HAITI)

Móricz Zsigmond

könyvtár           9.00       Kiállítás – Marokkó-ó

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      10.00     Glam Crew

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      11.00     Virágos Magyarország

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      17.30     ABLAYE CISSOKO & VOLKER                                   GOETZE (SEN/D)

Kossuth tér,

Sunshine kisszínpad      22.00     Sunshine total music party...

                           a szülinap