Dr. Kovács Ferenc: „Folytatódik az Arany iskola uszodájának fejlesztése”
Újabb fejlesztés indul a Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium épületében – a jó hírről Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza Megyei Jogú Város polgármestere számolt be hivatalos közösségi oldalán.
Tovább olvasom


























