Visszaélnek a Nyírtávhő nevével

Visszaélnek a Nyírtávhő nevével

Értesültünk róla, hogy radiátor karbantartásra, radiátor cserére, termosztatikus szelepcserére való hivatkozással már készpénzt is próbálnak kicsalni ügyfeleinktől.
A Nyírtávhő Kft. tájékoztatja Tisztelt Fogyasztóit, hogy ilyen jellegű karbantartásokat, radiátor vagy szelepcseréket Nyíregyháza területén nem végez, valamint a műszaki munkálatoknál és hibajavítás esetén soha nem kér előre pénzt!
A Nyírtávhő Kft. munkatársai minden esetben rendelkeznek azonosító kártyával és meghatalmazással, mellyel igazolják magukat.

Kérjük fogyasztóinkat, ha a fenti módszerrel próbálkozó csalók keresik meg Önöket, haladéktalanul forduljanak a rendőrséghez, illetve tájékoztassák a Nyírtávhő Kft. műszaki diszpécser szolgálatát a 42/ 451-644-es telefonszámon.

Kérjük, legyenek óvatosak, vigyázzanak értékeikre!

Nyírtávhő Kft.