Vereséget szenvedett a Szpari Siófokon
Fotó:nso.hu

Siófokon lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus. A mieinknél Debreceni Zalán sérülés miatt nem állt ma rendelkezésre.

Siófok - Nyíregyháza Spartacus 1-0 (0-0)

Siófok, 150 néző

Jv: Molnár Attila (Rózsa Dávid, Ring Kevin)

Siófok: Hutvágner - Szakály (Horváth M.84.), Jagodics, Deutsch, Varga, Elek, Horváth P. (Nikházi 70.), Eördögh (Farkas 93.), Kiss, Balogh(Medgyesi 84.), Varjas

vezetőedző: Domján Attila

Nyíregyháza: Fejér - Szokol, Papucsek, Gengeliczki, Jánvári (Nemes 81.), Márkus, Szabó B.(Sztankó 84.), Vass P.(Pócsik 65.), Zamostny, Kovács Á.(Hamed 81.), Novák (Banyoi 65.)

vezetőedző: Feczkó Tamás

1. perc A Siófok kezdte a találkozót.

6.perc Kiegyenlített volt az első néhány perc, a két 16-os között folyt a játék, a kapuk nem forogtak veszélyben.

7. perc A találkozó első szögletét a hazai csapat rúghatta, nem volt veszélyes középen a fejes Deutschtól.

15. perc Mindkét csapat szervezetten védekezik, így nem alakult ki lehetőség.

19. perc Újabb hazai sarokrúgás után Fejér tolta ki Balogh labdáját a léc alól. A következő szöglet nem volt veszélyes.

27. perc Továbbra is mezőnyjáték.

32.perc Szpari szöglet után mentettek a hazaiak, majd  Vass P. előzte meg az egyik védőt, lövését Hutvágner tolta szögletre.A sarokrúgás nem volt veszélyes.

36. perc Vass P. fejesét fogta a hazai kapus.

40. perc Fejér hárított egy szöglet után. A következő sarokrúgást követően lehúzta a labdát a Szpari kapusa.

Vége az első félidőnek, mely nem hozott gólt.

46. perc Nem volt csere a szünetben.

53.perc Vass P. szöglete után alakult ki kavarodás a siófoki kapu előtt, de végül kivágták a hazai védők a labdát.

56. perc Eördögh rántotta le Kovácsot, sárga lapot kapott érte.

57. perc Vezet a Siófok. Egy beadás után oldalra fejelték a mieink a labdát, jött az újabb beadás, Eördögh teljesen tisztán maradt, és a kapuba gurított, 1-0.

65. perc Kettős csere, Banyoi és Pócsik állt be Vass és Novák helyére.

70. perc Ritmust váltott a Szpari, Zamostny és Pócsik is lőtt, Hutvágner védett.

74.perc Nagy helyzet, Kovács Á. passza után Zamostny lőtt 15 méterről, a labda a kapufát is súrolva ment mellé.

81. perc Hamed és Nemes érkezett Jánvári és Kovács helyére.

84 perc Sztankó váltotta Szabót a mieinknél.

86. perc Nikházi kapott sárgát.

90. perc Négy perc a hosszabbítás.