Vereség Szombathelyen - A Falco legyőzte a Hübner Nyíregyháza BS-t

Vereség Szombathelyen - A Falco legyőzte a Hübner Nyíregyháza BS-t

Az ország másik végébe, Szombathelyre utazott a Hübner Nyíregyháza BS. A férfi kosarasok Bryce és az új center, Suárez nélkül keltek útra, előbbi beteg, utóbbinak még nincs meg az engedélye. Az első két negyed nem sikerólt jól, a Falco komoly előnyt szerzett. A nagyszünet után már szorosabb volt a meccs, de a házigazda biztosan győzött. 

Tippmix, férfi NB I./A
Falco KC Szombathely–Hübner Nyíregyháza BS 109–79 (28–16, 32–19, 22–19, 27–25)
Szombathely, 2115 néző, v.: Papp, Rácz, Major.
Falco: Váradi 12, Somogyi 16/6, Benke 11/9, Golomán 12, Keller 8. Csere: Perl 21/6, Barac 14, Clark 6, Verasztó 3/3, Sövegjártó 3/3, Takács 3/3, Horváth. Vezetőedző: Milos Konakov.
Nyíregyháza: Bus, Johnson 25/3, Bazsó 7, Pipiras 9/6, Mokánszki 9/3. Csere: Kiss 6/6, LeDay 21, Anda 2, Szobi, Kozák, Vaskó. Vezetőedző: Pethő Ákos.

Milos Konakov: – Elégedett vagyok a teljesítményünkkel, különösen a játék képével, mert szépen járattuk a labdát, amit a gólpasszok száma is mutat. A jövő heti, Bajnokok Ligája-meccsre is meg kell tartanunk ezt a formát.

Pethő Ákos: – Jól játszott az ellenfél, nem volt kérdés, ki nyeri meg a meccset, de sajnos sokszor olyan hibát vétettünk, amit nem a Falco kényszerített ki, hanem a mi koncentrációhiányunk okozott. Sok sikert kívánok a Szombathelynek a Bajnokok Ligájában!