Vereség Pécsen - A házigazda fordított, és  magabiztosan nyert a Szpari ellen

Pécsre utazott a Szpari a hétvégén. Betegségek miatt több helyen változott a legutóbbi kezdőcsapat. a mieinknél.

Pécsi MFC - Nyíregyháza Spartacus 6-1 (3-1)

Pécs 800 néző

Jv: Zám Zsolt (Bede Tamás, Bertalan Dávid)

PMFC: Helesfay – Sági, Rácz L., Dávid, Katona – Kónya (Károly 81.), Futó, Geiger (Preklet 71.), Hegedűs (Kövesdi 81.) – Tihanyi (Hursán 60.), Adamcsek (Bíró 71.)

vezetőedző: Vas László

Nyíregyháza: Menczeles - Galambos, Szokol, Papucsek, Nemes, Szabó B.(Sztankó 53.), Sigér (Hleba 71.) , Zamostny, Pócsik (Banyoi a szünetben), Gresó (Csörgő 81.), Hamed (Erdei 81.)

vezetőedző: Feczkó Tamás

1. perc A Szpari kezdte a találkozót. Nyíregyházáról is érkeztek szurkolók, ők a hangosabbak.

5. perc Veszélyes hazai beadás balról, elment a labda a kapu előtt.

7. perc Ezúttal Szpari beadás, fogta a labdát a hazai kapus.

8. perc Egy eladott labda után Hegedűs ívelt távolról kapura, a felső lécről pattant ki a labda.

11. perc Gresó lőtt 27 méterről fölé.

16. perc Sági kapott sárga lapot.

17. perc GÓÓÓÓL! Gresó Mátyás szabadrúgása után sikerült visszafejelni a labdát, majd egy kapu előtti kavarodás végén Szokol Zsolt juttatta a hálóba a labdát, 0-1.

20. perc Azonnal egyenlített a Pécs, Futó érkezett a kaputól 10 méterre egy visszafejelt labda után, és a kappuba lőtt, 1-1.

26. perc Pócsik beadása után Hamed pörgetettt, Helesfay védett.

27. perc Vezet a Pécs, Hegedűs lőtt kapura 20 méterről, a labda megpattant, és a bal alsó sarokban landolt, 2-1.

29. perc Újabb hazai gól, egy beadás után Rácz érkezett a hosszú oldalon, és a kapuba helyezett, 3-1.

33. perc Nemes beadása után Zamostny fejelt, hárított a kapus.

34. perc Szabó B. kapott sárga lapot.

Vége az első féidőnek, a hazai csapat fordított, és vezet.

51. perc Veszélyes hazai beadás után sikerült tisztázni.

56. perc Geiger kapott sárga lapot.

58. perc Gresó beadása ment el a kapu előtt.

61. Futó kapott sárga lapot.

65. perc Gresó lőtt, a labda megpattant egy védőn, Helesfay bravúrral védett. Zamostny ismételt, ez egy védőről pattant le.

67. perc Adamcsek csavart fölé egy szabadrúgást.

69. perc Egy előrevágott labdára Adamcsek startolt rá, majd futtából kilőtte a hosszú sarkot, 4-1.

72. perc Galambos kapott sárga lapot.

80. perc Egy nagy bedobás után Bíró érkezett az ötösnél, és a kapuba fejelt, 5-1.

84. perc Hazai szöglet után Preklet lőtt az ötös sarkáról a kapuba, 6-1.

Vége a mérkőzésnek, a Pécs megnyerte a találkozót.

Fotó: nso.hu