Vereség Kecskeméten - nem sikerült pontot szerezniük a kézilabdásoknak

Vereség Kecskeméten - nem sikerült pontot szerezniük a kézilabdásoknak

Kecskeméten szeretett volna javítani az Ózdtól elszenvedett vereség után a Nyíregyházi SN férfi kézilabda együttese. Az első félidő végig szoros volt, 8-8-ig fej-fej mellett haladtak az együttesek. A játékrész hajrájában a jól játszó Stáb Bence többször is eredményes volt, így 11-11-el fordultak a csapatok. A folytatásban is hasonló volt a helyzet, 13-15 után viszont jött egy rövidzárlat a mieinknél, melyet kihasznált a KTE és hét gólt lőtt zsinórban, ez pedig döntőnek bizonyult. A 47. percben 22-16-ot mutatott az eredményjelző, és bár nagy hajrával sikerült közelebb kerülni, a Kecskemét megnyerte a találkozót. 

KTE-Piroska szörp - Nyíregyházi SN 27-24 (11-11)

Ld: Stáb 6, Szűcs 4, Gidai 3, Varga 3