Vereség Győrben - Kikapott a NYÍKSE

Újabb fordulót rendeztek a kosárlabda NB-I/B Zöld csoportjában. A NYÍKSE Győrben lépett pályára. 

Agrofeed Uni Győr - NYÍKSE 82 -68 (25-22, 18-17, 21-19, 18-10)

NYÍKSE: Gáspár 12, Kurucz 17, Földesi 8, Skorcov 14, Szilas 5
Csere: Uduoise 2, Vida, Verba 2, Zajácz 8

Brane Savic vezetőedző, NYÍKSE : Először is szeretnék gratulálni a hazai csapatnak, szépen játszottak. Ez volt a döntő, hogy a játékosok egyéni teljesítménye jobb volt mint a mi játékosainké. Első két meccs nagyon jó volt a védekezésünk, és gyengébb volt a támadásunk. Ezen a mérkőzésen megfordult, sok hibát követtünk el védekezésben, főleg az 1-1 elleni védekezésnél. Nálunk ez az alapja, ha ez nem működik, akkor nem tudunk csapatként védekezni. Büszke vagyok, hogy jobb támadójátékot tudtunk mutatni, csak ez még nem elég. Olyan meccset kell játszanunk, ahol jól védekezünk és jól is támadunk. Benne voltunk végig a meccsben, de legalább 1 játékosnak extra teljesítményt kellett volna nyújtania a legfontosabb pillanatokban.