Vereség a hosszabbításban
Fotó:nso.hu

Ezen a hétvégén idegenben lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus, az ETO FC Győr vendége volt.

ETO FC Győr - Nyíregyháza Spartacus 2-1 (1-1)

Győr 300 néző

Jv.: Zimmermann Márió (Varga Gábor, Máyer Gábor)

ETO: Fadgyas – Kovács K., Lipták, Kiss M., Forgács – Toma, Tuboly, Vernes (Szimcso 75.), Vitális – Bacsa (Farkas B.66.), Óvári (Berki 82.)

vezetőedző: Klausz László

Nyíregyháza: Fejér - Szabó B., Szokol, Gengeliczki, Jánvári (Nemes a szünetben), Márkus (Sigér 65.), Paku, Hamed (Vass P.85.), Zamostny, Gresó (Kovács Á.65.), Novák (Banyoi 76.)

vezetőedző: Feczkó Tamás

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

6. perc GÓÓÓÓL! Liptákról pattan ki Gresó bal oldali beadása, Zamostny passzolt Paku Rolandhoz, aki 22 méterről ballal a kapu bal felső sarkába lőtt. 0-1.

11. perc Zamostny lövését hárította Fadgyas.

13. perc Vernes lövését fogta Fejér.

15. perc Vernes szabadrúgása jócskán fölé szállt.

22. perc Két Szpari szöglet után is mentettek a védők, majd gőri kontra végén Vernes kivezette a labdát.

25. perc Nyíregyházi szöglet után Novák középen centikkel fejelt fölé.

26. perc Nagy helyzet, Novák indult középen, lerázta védőjét, majd 16 méterről mellé helyezett.

28. perc A semmiből egyenlített az ETO. Tuboly passza után Óvári maradt teljesen tisztán középen, és értékesítette a ziccert, 1-1.

33.perc Toma lerántásért sárga lapot kapott.

35. perc Toma próbálkozott 20 méterről, Fejér biztosan védett.

36. perc Vernes a 16-os sarákról próbálkozott lövéssel, Fejér nagyot nyújtózva a léc fölé tolta a labdát.

41. perc Vernes próbálkozott közelről, de Fejér résen volt. A kontra végén Hamed ment el a jobb oldalon, de beadása után tisztáztak a győriek.

44. perc Gresó 18 méteres lövését blokkolták.

Vége az első félidőnek, döntetlen az állás.

47. perc Gresó szöglete után senki nem tudott fejelni, a labda így kiment a hosszú oldalon.

59. perc Egy labdavesztés után Óvári lőtt jobbról, Fejér védett.

63.perc Vernes vett le egy előreívelést, de mielőtt lőtt volna, Szabó B. nagyot mentett.

71. perc Szép támadás végén Hamed készítette le a labdát Nováknak lövésre, aki 16 méterről centiket tévedett.

73.perc Farkas kapott sárga lapot.

76.perc Sigér kapott sárga lapot.

80. perc Kovács Á. lőtt éles szögből kapura, Fadgyas védett.

81. perc Óvári került nagy helyzetbe, de elgurította a labdát a kapu mellett.

83.perc Vitális is sárga lapot kapott.

88. perc Berki 20 méteres próbálkozását fogta Fejér.

90. perc A meginduló Tomát buktatta Paku a 16-oson belül, 11-es. A büntetőt Berki értékesítette, 2-1.

92. perc Paku 18 méteres lövését hárított Fadgyas.

Vége a mérkőzésnek, nyert az ETO FC Győr.

Fotó: nso.hu