Vereség a Gyirmóttól - Egy órát emberhátrányban játszott a Szpari
Fotó: Trifonov Éva

Az utolsó előtti hazai találkozóját vívta a szezonban a Nyíregyháza Spartacus. A mieinknél többen is hiányoztak sérülés miatt.

Nyíregyháza Spartacus FC - Gyirmót FC Győr 0-1 (0-0)

Városi stadion, zárt kapuk mögött

Jv: Pillók Ádám (Aradi József, Kovács Gábor)

Nyíregyháza: Fadgyas - Szokol, Fodor, Jánvári, Szabó B., Farkas, Paku (Györgyi 77.), Kalocsai (Svedyuk 77.), Gresó (Hornyák 77.), Hamed (Végső 38.), Zamostny (Márkus 60.)

vezetőedző: Gálhidi György

Gyirmót FC Győr : Hársfalvi - Major, Hudák, Karacs, Szegi, - Vass Á. - Radics M.(Lencse 55.), Nagy P.(Lustyik 88.), Hajdú (Heffler 71.) - Varga B.(Herjeczki 88.), Simon A.

vezetőedző: Csertői Aurél

1. perc A Szpari kezdte a mérkőzést.

3. perc Hamed lőtt 19 méterről, de eltörte a labdát, melyet így könnyen fogott a kapus.

9. perc Hamed szép cselekkel indult, de végül beleléptek a passzába a védők.

12. perc Simon lőtt mellé 19 méterről.

16. perc Zamostny próbálta 40 méterről meglepni Hársfalvit, lehúzta a labdát a kapus.

18. perc Farkas kapott sárgát,miután eltalálta Nagyot.

20. perc Paku kapott jó labdát a 16-oson belül, majd elesett, nem kapott büntetőt a Szpari.

21. perc Nagy P. csavart fölé egy szabadrúgást.

23. perc Gyirmóti helyzet, egy balról betett labda a támadók háta mögé érkezett.

26. perc Jobbról érkező vendég beadás után Varga fejelt mellé.

30. perc Simon lövésébe vetődött bele Szokol.

31. perc Zamostny lőtt mellé 16 méterről. ú

32. perc Gresó lőtt centikkel mellé 18 méterről.

33. perc Farkast látta szabálytalannak a játékvezető, sárgát adott, és mivel neki már volt egy, így kiállította.

41. perc Kapu előtti kavarodás után Hársfalvi fogta meg a labdát.

Vége az első félidőnek, nem született gól.

56. perc Hajdú lövése vágódott le Végsőről.

64. perc Márkus kapott sárga lapot.

70. perc Gresó veszélyes beadása után Márkus elől mentettek a vendégek.

72. perc Gól, vezet a Gyirmót. Egy balról érkező Heffler beadás után Varga fejelt a kapuba, 0-1.

80. perc Nagy lőtt kapásból 22 méterről, Fadgyas nagyot védett.

84. perc Fodor kapott sárga lapot.

84. perc Nagy szabadrúgását fogta Fadgyas.

91. perc Szokol lőtt bődületes kapufát 28 méterről. A felső lécet találta el.

94. perc Hornyák lövését fogta bravúrral Hársfalvi.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Gyirmót.

Gálhidi György: - Nagyon boszús vagyok. A Siófok elleni meccs után elnézést kért a játékvezető egy meg nem adott büntető miatt, Szolnokon Papucsek Barnával szemben szabálytalankodtak mégis megadták a gólt, most meg 60 percet kellett emberhátrányban játszanunk egy erősen vitatható kiállítás miatt. Ezt már nem bírta el a csapat. A fiúk becsülettel küzdöttek, a végén kockáztattunk, és kis szerencsével egyenlíthettünk volna. Sajnálom, hogy nem sikerült.

Csertői Aurél: - Az első félidőben jól kezdtünk, de a kiállítás kicsit minket zavart meg, a Nyíregyháza pedig nagyon harcosan és jól védekezett. A végén szerencse is kellett ahhoz, hogy nyerjünk, de fontos három pontot szereztünk ma.