Varga Eliza marad - a fiatal játékos a következő idényben is a Fatum Nyíregyházát erősíti

Varga Eliza marad - a fiatal játékos a következő idényben is a Fatum Nyíregyházát erősíti

Varga Eliza a következő idényben is a Fatum Nyíregyházát erősíti. Az ütővel mindenben megegyezett a női röplabda együttes vezetése. 

- Egy hozzám hasonló fiatal játékos számára minden adott ahhoz, hogy a lehető legtöbbet tanuljon és fejlődjön. Emellett pedig az a családias hangulat, amit a szurkolók is és a csapat tagjai is átéreznek, pótolhatatlan. A szezon végén eldöntöttem, hogy ezt a nyarat végig szeretném dolgozni és a szerencse is úgy hozta, hogy két válogatottal  is edzhetek, a felnőttekkel és az Universiade-ra készülőkkel. Mivel én még sajnos nem játszhatok a magyar színekben, ezért amíg a lányok meccseken és tornákon vannak, addig nekem vakációm van. A következő idényben szeretném tartani azt, amit az utóbbi két szezonban elértünk és persze ennél jobbra törekedni, amiért minden tőlem telhetőt megteszek. A Fatum-Nyíregyházától azt várom, hogy legyen összefogás, mert akkor ha egy csapatban nagyon jó a kohézió, ott bármi lehetséges - mondta Varga Eliza.