Válogatott kerettagság - két nyíregyházi úszó is a korosztályos csapat tagja

Válogatott kerettagság - két nyíregyházi úszó is a korosztályos csapat tagja

A napokban hirdették ki a korosztályos úszóválogatott keretét a 2019/2020-as évadra. Az ifi-junior kategóriában és a Héraklész válogatottban is egy-egy nyíregyházi bizonyíthat ebben a szezonban. Előbbibe Hatházi Dóra, utóbbiba pedig Tajthy Milán került be, akik  
a szezon elejétől a Kovács Rita - Urbin Tamás edzőpárosssal készülnek a idényre. 

Az úszóknál egy hét múlva elrajtol a szezon. Október 12-13-án a Nemzetközi Hód Kupára, Hódmezővásárhelyre utaznak a nyíregyházi fiatalok. Kovács Attila és Kelemen Ottó tanítványai, a béka és delfin korcsoport   szintén ezen a hétvégén Budapesten vesz részt a Tüske Uszodában az utánpótlás kupa 3. fordulóján. Október 19-én a Hajós Alfréd Kupán, a hónap végén  pedig október 26-27-én a Hungarospa Kupán indulnak el a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzői.