Ünnepélyes tartalékos szerződéskötés Nyíregyházán

December 7-én 8 fő vállalt és írt alá önkéntes tartalékos szolgálatot Nyíregyházán az MH 2. vitéz Vattay Antal Területvédelmi Ezred, 5. Farkas Gyula Területvédelmi Zászlóaljnál.

 

Az aláíráson Czill István alezredes, ezredparancsnok-helyettes és jelenleg, mint megbízott zászlóaljparancsnok vett részt, és mondott köszöntő beszédet az új tartalékos állománynak. A beszédében ismertette a területvédelem fontosságát és a zászlóalj eddigi feladatait. Kiemelte, hogy az új csatlakozókkal együtt 400 főre nőtt a zászlóalj tartalékos állománya. Beszélt továbbá az elkövetkezendő alapfelkészítésükről, és a honvédségen belüli további lehetőségeikről.

 

Szerző és fotók: Stamusz Péter t. százados

Kapcsolódó galéria

Ünnepélyes tartalékos szerződéskötés Nyíregyházán