Ünnepelt Nyíregyháza

Már a délutáni órák folyamán is nagy volt a forgalom Nyíregyháza belvárosi utcáin. Sokan készültek az új esztendő közös köszöntésére. A Kossuth téren este Hajnal Gusztáv állt a keverőpult mögött és szórakoztatta a nyíregyháziakat. Ezt követően a Prémvadászok adtak nagysikerű koncertet.

További képekért kattintson!

Az óévet dr. Ulrich Attila alpolgármester búcsúztatta. Elmondta, bízik abban, hogy mindenki egy sikeres és boldog évet tudhat maga mögött. Reméli, hogy a nyíregyháziak szeretik városukat, majd az új évre a városlakóknak, köztük a vállalkozóknak is sikereket kívánt. Hozzátette, hogy mindezek eléréséhez Níyíregyháza is mindent meg fog tenni. Ezt követően egy látványos tüzijáték gondoskodott a fergeteges hangulat megőrzéséről, majd a Szívtiproll zenekar szolgáltatta a talpalávalót.