Újévi jókívánság a kéményseprőktől

Újévi jókívánság a kéményseprőktől

A Kéményseprőipari Kft. vezetése köszöntötte az újév első napján Nyíregyháza polgármesterét és alpolgármestereit. Régi hagyomány ez, a megyeszékhelyen 20 éve üdvözlik a városvezetést az év első napján. Nem érkeztek üres kézzel a kéményseprők, szilvapálinkával ajándékozták meg a városvezetést. A Kéményseprőipari Kft.-t nem érintette annyira rosszul a tavalyi rezsicsökkentés, több céggel ellentétben sikerült átvészelni ezt az időszakot. Ebben az évben pedig kibővült feladatkört kell ellátniuk, de a kéményseprés ára nem emelkedik.

További képekért kattintson a fotóra!

Az ország lakosságát 1991-ben köszöntötték először Göncz Árpád köztársasági elnökön keresztül. Vidéken minden megyeszékhelyen a megyei elnökökön és a megyeszékhely polgármesterein keresztül kívánnak boldog új évet a lakosságnak.

Erdős József

Fotó: Máté János