A Budafokot fogadta a Nyíregyháza Spartacus Balmazújvárosban. Baki Ákos sérülése rendbe jött, így kezdhetett.

Nyíregyháza Spartacus - Budafoki MTE  2-0 (1-0)

Jv: Katona Balázs (Ifj. Varga Gábor, Dobos Dávid)

Nyíregyháza: Fejér - Farkas B., Baki, Alaxai, Gengeliczki, Nagy B., Toma, Kesztyűs(Sigér 87.), Nagy D.(Cseh 87.), Gresó (Herjeczki 58.), Myke (Géresi 76.)

vezetőedző: Tímár Krisztián

Budafok: Gundel-Takács – Csonka A., Lorentz, Fótyik, Kalmár O (Kocsis 78.), Pintér Á., Nagy G.(Merényi 58.), Oláh B., Szerető (Vasvári 78.), Kovács D.(Elek 58.), Horváth O.(Németh 58.)

vezetőedző: Erős Gábor

2. perc Nagy D. szabadrúgását Myke fejelte fölé.

6. perc Myke indult meg a jobb oldalon, passza után Nagy D. lőtt középen, de Lorentz blokkolta a 16-os vonalánál.

8. perc Nagy D. lövését fogta biztosan Gundel-Takács.

14. perc Baki kapott sárga lapot.

19. perc Oláh kapott sárga lapot. A 16 méteres szabadrúgást Nagy D. lőtte kapura, védett Gundel-Takács.

23. perc Kesztyűs lövését fogta vetődve a vendégek kapusa.

24. perc Toma szép szólója után lőtt, Gundel-Takács védett. Nagy D. is lőtt, ezt is fogta a kapus.

27. perc Horváth csavart mellé 17 méterről.

29. perc Gengeliczki kapott sárgát. Pintér szabadrúgásáról lemaradtak a társak középen.

31. perc GÓÓÓÓL!!!! Remek Nagy Dominik-Farkas Bendegúz összjáték után utóbbi passzolt középre, Myke Ramos pedig a kapuba lőtt, 1-0.

33. perc Myke távoli lövését fogta a budafoki kapus.

37. perc Farkas B. fejelt mellé Nagy B. beadása után.

40. perc Gresó lőtt 16 méterről, Nagy Dominikról pattant fölé a labda.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari.

52. perc Nagy B. lőtt fölé egy gyors kontra után.

54. perc Lorentz mentett nagyot Myke lövésénél. A szöglet után Gundel-Takács fogta Toma lövését.

67. perc Szerető lövését blokkolta Baki.

68. perc Farkas B. kapott sárgát.

72. perc Elek csúsztatott mellé egy beadás után.

85. perc GÓÓÓÓL! Géresi Krisztián szép cselek után hatalmas gólt lőtt 10 méterről a hosszú sarokba, 2-0.

87. perc Gengeliczki mentett nagyot egy lövésnél.

90. perc Cseh került nagy helyzetbe középen, de bravúral védett Gundel-Takács.