Tündérmező – A CarPEDIGnem zenekar koncertje a Korona Hotelben

Ha a CarPEDIGnem zenekar koncertet ad, megszokhatta a közönség, hogy minőségi muzsika szól, hisz a tagok által ki- és műsorukba beválogatott versekhez ilyen dukál! 

Az új lemezük, a Tündérmező is bővelkedik különleges lírai alkotásokban, melyek vagy azért keltik fel az érdeklődésünket, mert klasszikusan ismertek, vagy mert eddig ügyesen megbújt gyöngyszemek, melyeket értő kezek forgattak elő polcokon pihenő kötetekből. Mindkét változat izgalmas. Ám hogy a lemezbemutatónak már a főpróbája is élményszámba fog menni, arra nem fizettem volna be. Mégis úgy éreztem, ott, a szemem és fülem hallatára is alakul, finomodik, csiszolódik az amúgy is árnyalt és alapos előkészület után színpadra érett produkció!

Ha Művészek örömködnek együtt egy színpadon, alárendelve magukat egészen a zenének, abból élvezetes dolog kerekedik. Igen, már ez egy remek koncert volt! De akkor mi lesz 22-én, szerdán a Korona Hotelban 18 órától??

Részletek: 06 30 252 06 66

 

Szerző: Orémusz Maja