Továbbra sem megy a góllövés
Fotó:nso.hu

iófokon lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus. A mieink kezdője több helyen változott, Sigér és Gresó is a kezdőben kapott helyet. Ezúttal is Balogh Zoltán és Márton István meccselt a mieinknél.

BFC Siófok - Nyíregyháza Spartacus 1-0 (1-0)

Siófok 600 néző

Jv: Derdák Marcell (Nagy Viktor, Ország Péter)

Siófok: Hutvágner – Polényi, Vágó, Debreceni, Varga B., Szakály A.(Nyitrai 77.), Krausz, Nyári (Pataki Z. a szünetben), Eördögh(Major 85.), Girsik(Dénes 67.) , Horváth P. (Nikházi 85.)

vezetőedző: Domján Attila

Nyíregyháza: Fejér - Farkas B.(Pataki B. 77.), Gengeliczki, Baki, Deutsch - Csősz (Novák 61.), Márkus, Sigér ( Vass P. 77.) - Kovács Á.(Szerető 33.), Adamcsek, Gresó

edző: Balogh Zoltán, Márton István

Gyásszünettel kezdődött a mérkőzés Tóth József emlékére.

1. perc A Siófok kezdte a találkozót.

1. perc  A 15. másodpercben vezetést szerzett a Siófok, megpattant középen Horváth 17 méteres lövése, és a kapuban landolt a labda, 1-0.

9. perc A kapott gól megfogta a csapatot, de próbál egyenlíteni a Szpari, a támadásbefejezések viszont nem pontosak. Gresó lőtt, az oldalhálót találta el.

16. perc Csősz lőhetett 20 méterről, Hutvágner fogta meg a labdát.

18. perc Kovács ment el veszélyesen szélen, de beadásánál mentettek a hazaiak.

20. perc A Szpari végezhette el a meccs első szögletét, tisztáztak a siófokiak.

22. perc Horváth végezhetett el szabadrúgást a kaputól 22 méterre. Lövését fogta Fejér.

25. perc Márkus kapott sárga lapot.

28 .perc Egy szabadrúgás után alakult ki Szpari lehetőség, de szögletre mentettek a hazaiak. A sarokrúgás után ott tartotta a Nyíregyháza a labdát a 16-os környékén, de végül tisztázott a Siófok.

33. perc Kovács Á. nem tudja folytatni sérülés miatt, Szerető állt be a helyére.

36. perc Több ígéretes támadást vezetett a Szpari, de egyenlíteni nem sikerült.

41. perc Nyíregyházi szöglet, ezúttal is tisztáztak a hazaiak.

45. perc 2 perc a ráadás az első félidőben.

45+1 perc A 16-os sarkáról végezhetett el szabadrúgást a Spartacus, a beadás után Baki fejesét fogta a kapus.

Vége az első félidőnek, egy korai góllal vezet a Siófok.

49. perc Siófoki lövés után egy hazai játékosról pattant ki a labda.

51. perc Szerető indult ígéretesen, de többen is körülvették, és szerelték.

55. perc Polényi indult el bátran, majd 20 méterről fülé lőtt.

60. perc Sigér próbálkozott távolról, mellé ment a labdája.

62. perc Gresó indult szép cselekkel, középen Novákot kereste, de a védők mentettek. A szöglet nem volt veszélyes.

68. perc Lényegesen többet birtokolja a labdát a Szpari a második félidőben.

70. perc Farkas beadása után Sigér lőtt 15 méterről, blokkolták a védők.

75. perc Előbb Hutvágner, majd Dénes kapott sárga lapot.

81. perc Deutsch kapott sárga lapot.

90. perc Vass P. lőtt mellé.

90. perc Öt perc lesz a hosszabbítás.

92. perc Szpari szöglet után visszakerült a labda középre, de lest jelzett az asszisztens.

95. perc Polényi kapott sárgát. 20 méterről végezhetett el szabadrúgást a Szpari, de a sorfalról kipattant Adamcsek labdája.

Vége a találkozónak, a Siófok egy korai góllal megnyerte a mérkőzést.