Továbbra is veretlenek - Hazai pályán nyert a Hübner Nyíregyháza BS

A BKG Príma Akadémia ellen folytatta volna remek sorozatát a Hübner Nyíregyháza BS a férfi kosárlabda NB-I/B-ben. A mieink minden meccsüket megnyerték eddig, és az első negyed után úgy tűnt, most sem lesz gond. Komoly előnyt szereztek a Cápák, és bár a folytatásban több volt a hiba, fordulás után is vágig kézben tartotta a Nyíregyháza a meccset, és megérdemelten nyert. 

HÜBNER-Nyíregyháza BS - BKG Príma Akadémia 77-58 (22-10, 13-9, 23-17, 19-12)

Nyíregyháza: Vaskó 3/3, Mokánszki 12, Szobi 6, Bazsó 6, Tóth 28/12, Csere: Bus 6, Mohácsi 10/3, Ubilla 6

Siska János vezetőedző: - Gratulálok a játékosaimnak, hogy egy kellemetlenül játszó, agresszívan védekező csapat ellen sikerült nyernünk. Amit kértem a játékosaimtól a mérkőzés előtt és amit gyakoroltunk a héten, hogy próbáljuk a külső dobásaikat kivenni az ellenfélnek, azt sikerült megoldani. A mérkőzés kulcsa az volt, hogy sikerült 60 pont alatt tartanunk a BKG csapatát. Sok sikert kívánok Nekik a szezon hátralévő részében.