Tisztes helytállás a listavezető ellen

Veszprémben lépett pályára az Á Stúdió Futsal Nyíregyháza az NB-I 12. fordulójában. Az első lehetőség a mieink előtt adódott, Krajnyák lövését hárította Spandler. A másik oldalon Szabolcsi két bravúrt is bemutatott, előbb Gavrilovic, majd Everton lövését fogta, a szöglet után Gerencsér labdája előbb a jobb, majd a bal kapufáról pattant ki. A 11. percben megszerezte a vezetést a Veszprém, Kiss lőtt a léc alá közelről. A középkezdés után szinte azonnal jött a második hazai találat, Everton lopta a távolságot, majd 10 méterről a kapuba bombázott ballal, 2-0. A 15. percben Lakatos P. passzolt keresztbe balról, de lemaradtak a társak a beadásról. A másik kapu előtt Molnár szabadrúgását hárította Szabolcsi, majd Gerencsér próbálkozását is kivédte. A 17. percben viszont már ő is tehetetlen volt, Ábrahám lőtt jobbról a kapuba, 3-0. A 19. percben a Nyíregyháza végezhetett el szögletet, a kipattanó után létszámfölényben indultak a veszprémiek, és Everton helyezett a kapuba Fridrich passza után, 4-0. A végén szépíthetett volna Stúdió, de Kovács R. próbálkozása után mellé ment a labda, majd Gyügyei bombáját hárította lábbal Spandler. Az első félidő nem hozott több gólt. 
Fordulás után jobban kezdett a Nyíregyháza, Lakatos L. lövése után egy védőről pattant ki a labda. A jól játszó Everton tüzelt hazai részről, Szabolcsi védett. A 25. percben Varga került ziccerbe, a kapus mellett ellőtte a labdát, de a bal oldali kapufát találta el. Egymás után jöttek a nyírségi helyzetek, Kovács R. lövése egy védőről ment mellé, majd Soós védett nagyot. A 28. percben Fellembek indult meg a bal oldalon, ő is a kapufát találta el. Mindent megtett a szépítésért a Nyíregyháza, folyamatosan támadott, míg a listavezető kontrákra rendezkedett be. Gyulai lőtt az oldalhálóba, majd Lovas Norbert lehozta kapusát, és 5 a 4 elleni taktikára váltva kockáztatott. A második félidőben viszont nem született gól, így a Veszprém 4-0-ra győzött. 

1. FC Veszprém  – Á Stúdió Futsal Nyíregyháza 4-0 (4-0)

Veszprém 

Jv: Tóth-Tolnay, Sipos

Veszprém: Spandler, Fridrich, Dorogi, Bencsik, Kiss

Csere: Soós, Molnár, Everton, Bognár, Ábrahám, Gavrilovic, Fellembek, Bartha, Gerencsér

Edző:Fehér Zsolt

Á Stúdió Nyíregyháza: Szabolcsi, Varga, Krajnyák, Lakatos L., Gyügyei

Csere: Petró, Gyulai, Kovács R., Kovács G., Lakatos P., Kovács E., Bagdi 

Edző: Lovas Norbert