Tenisz nyílt nap - ingyenesen kipróbálhatták a sportágat az érdeklődők Nyíregyházán

Tenisz nyílt nap - ingyenesen kipróbálhatták a sportágat az érdeklődők Nyíregyházán

2019. április 18-án nyílt napot szervezett a MARSO Tenisz Centrum a nyíregyházi Városi Stadionban. Az érdeklődők először a MARSO Tenisz Centrum 10-18 éves, korosztályos versenyzőinek bemutató edzését tekinthették még, majd maguk is kipróbálhatták a teniszt ingyenes oktatás keretén belül. A résztvevők egy részének nem volt ismeretlen a tenisz, hiszen óvodai vagy iskolai óra keretén belül már találkozhattak ezzel a sporttal, de ilyen körülmények között most próbálhatták ki magukat először.

A szervezők a program összeállításakor figyelmet fordítottak arra is, hogy a vezető edzők is jelen legyenek, hiszen mindenkiben felmerülhetnek olyan alapvető kérdések, amelyekre ők „első-kézből” tudnak válaszolni.

A MARSO Tenisz Centrum a későbbiekben is tervez hasonló nyílt nap szervezését, de ezen kívül már lehet jelentkezni a folyamatosan induló tanfolyamokra és a nyári táborokra is.