Szurkolói ankétot tart a Szpari

Szurkolói ankétot tart a Szpari
Bemutatja új játékosait a Nyíregyháza Spartacus.

Csütörtökön tartja hagyományos szezonnyitó szurkolói ankétját a Nyíregyháza Spartacus. Az eseményen bemutatkoznak a csapat új játékosai, a szakmai stáb pedig értékeli a felkészülést, és beszél a tavaszi tervekről. A rendezvényen a drukkerek is feltehetik kérdéseiket a klub vezetőinek és játékosainak. A szurkolói ankét helyszíne a Kodály Zoltán Általános Iskola díszterme. Kezdés: 17.30.

A csapat kedden délután az Ibrány ellen játszik felkészülési mérkőzést. A találkozót eredetileg a Városi Stadion centerpályáján rendezték volna, ám a csapadékos időjárás miatt az örökösföldi füves pályán tartják. Az is eldőlt, hogy tavasszal a korábbi csapatkapitány, Balogh János viseli ismét a karszalagot. 

D. L.