Március közepén rajtol a play off

Március közepén rajtol a play off
A Békéscsaba ellen játszik a Fatum-Nyíregyháza.

Március 19-én kezdi a rájátszást a Fatum-Nyíregyháza. A női röplabdások a hatodik helyen zárták az alapszakaszt, így a play off-ban a bajnoki címvédő Békéscsaba lesz az ellenfelük. Mivel a csabaiak a harmadik helyen végeztek, így a párharc Békéscsabán indul, és kétnaponta találkoznak a felek. A legjobb négy közé jutásért zajló csata három nyert mérkőzésig tart. Mivel csak március közepén folytatódik a bajnokság, így van esély arra, hogy a sérült Roma Flóra felépül a rájátszás kezdetéig.

Mérkőzések időpontjai: 

Március 19. Békéscsaba–Nyíregyháza

Március 22. Nyíregyháza–Békéscsaba

Március 26. Békéscsaba–Nyíregyháza

Március 29. Nyíregyháza–Békéscsaba (amennyiben szükséges)

Április 2. Békéscsaba–Nyíregyháza (amennyiben szükséges)