Szpari játékos az Afrika Kupán - Hamed Yasin a szudáni válogatottban

A 2021-es afrikai nemzetek kupáját Kamerunban rendezik január 9. és február 6. között. 24 ország vesz részt, köztük Szudán is, melynek nemzeti csapatában ott lesz majd a Nyíregyháza Spartacus támadója, Hamed Yasin is.  A tornát eredetileg 2021 nyarán játszották volna, de a járvány miatt áttették 2022. januárjára. Szudán a D-csoportban Bissau-Guineával, Nigériával és Egyiptommal találkozik. Hamed mellett több olyan labdarúgó is van, akik Magyarországon futballoznak, de ott lehetnek az Afrika Kupán. A Ferencváros játékosai a Mmaee testvérek a marokkói válogatottat erősíthetik, a Fehérvár futballistája, Stopira a Zöld-foki-szigetek csapatának tagja, utóbbi viszont másodszor is megfertőződött a koronavírussal. Hamed nélkül utazik a Szpari január 12-én Törökországba edzőtáborba, ahol 10 napot tölt. A klub vezetése bízik abban, hogy sikeresebb lesz a tavasz, mint amilyen az ősz vége volt.