Szerződésbontás - A Fatum Nyíregyháza francia légiósa már haza is utazott

Szerződésbontás - A Fatum Nyíregyháza francia légiósa már haza is utazott

Szerződést bontott egyik légiósával a Fatum Nyíregyháza.  Aurélia Ebatombo már haza is utazott, mivel nem egészséges. 

" A 23 éves, 184 cm magas, átló poszton bevethető játékos az elmúlt másfél hónapban nem végezhetett teljes értékű munkát, hiszen az első perctől egy makacs térdben tapasztalható fájdalom hátráltatta. A csapatorvos és a rehabilitációs stáb folyamatosan azon dolgozott, hogy a játékos megfelelő állapotba kerüljön és a felkészüléskor elvárható edzésmunkát végezhessen. Bár Auréliának (orvosi szempontból) nincs kimutatható sérülése, de minden sportegészségügyi kezelés ellenére a lába nem javult, nem terhelhető tovább, ezért a FATUM- Nyíregyháza vezetősége augusztus 31-vel közös megegyezéssel szerződést bontott a játékossal, aki a napokban már haza is utazott" - áll a klub közleményében.